Tp-link

    Switch media convertor tp-link 2 porturi (1x1000mbps sc 1x10/100/1000 mbps (rj-45)) 1000base-t to 1000base-lx/lh (sc)

    161,84 lei
    cu TVA 1 zi
    Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), Single-Mode, 15Km, montabil in sasiu
    Cantitate
      In stoc

    Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), Single-Mode, 15Km, montabil in sasiu

    Detalii produs

    Tp-link
    MC210CS

    Date

    Garantie
    60
    Mc-standard
    Gigabit
    Mc-type
    Single mode
    Interfata
    Rj-45