Tp-link

    Switch media convertor tp-link 2 porturi (1x1000m sc/upc port 1x1000m rj45 port (auto mdi/mdix) 1000base-t

    155,89 lei
    cu TVA 1 zi
    Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), Multi-Mode, 550m,
    Cantitate
      In stoc

    Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), Multi-Mode, 550m, montabil in sasiu

    Detalii produs

    Tp-link
    MC200CM

    Date

    Garantie
    60
    Mc-standard
    Gigabit
    Mc-type
    Multi mode
    Interfata
    Rj-45

    Comparare rapida

    Produs
    Switch media convertor tp-link 2 porturi (1x1000mbps sc 1x10/100/1000 mbps (rj-45)) 1000base-t to 1000base-lx/lh (sc) Lindy 50m hdmi 2.0 10.2g repeater https://www.lindy.co.uk/audio-video-c2/extenders-c181/50m-hdmi-10-2g- repeater-hdcp-2-2-p9014
    Disponibiliate
    In stoc
    In stoc
    Pret
    161,84 lei
    146,37 lei
    Descriere
    Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), Single-Mode, 15Km, montabil in sasiu Lindy 50m HDMI 2.0 10.2G Repeater https://www.lindy.co.uk/audio-video-c2/extenders-c181/50m-hdmi-10-2g- repeater-hdcp-2-2-p9014
    Garantie
    60 24
    Mc-standard
    Gigabit Fastethernet
    Mc-type
    Single mode Single mode
    Interfata
    Rj-45
    Interfata hdmi
    Hdmi 1.4
    Distanta maxima
    50m
    Rezolutie maxima
    3840x2160@60hz
    Supported bandwidth
    10gbps