Tp-link

    Switch media convertor tp-link 2 porturi (1x100mbps sc 1x10/100 mbps (rj-45)) 10/100base-tx to 100base-fx (sc)

    129,71 lei
    cu TVA 1 zi
    Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 1x10/100 Mbps (RJ-45)), 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Multi-Mode, 2Km, montabil in sasiu
    Cantitate
      In stoc

    Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 1x10/100 Mbps (RJ-45)), 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Multi-Mode, 2Km, montabil in sasiu

    Detalii produs

    Tp-link
    MC100CM

    Date

    Garantie
    60
    Mc-standard
    Fastethernet
    Mc-type
    Multi mode
    Interfata
    Rj-45