Edge

    Hp aruba 3810m switch series compatible double fiber 10g sfp+module (tx/rx 850/850nm 1.25-10.31 gbps max.

    104,72 lei
    cu TVA 1 zi
    HP Aruba 3810M Switch Series compatible Double Fiber 10G SFP+Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.25-10.31 Gbps, Max. 300m over MMF
    Cantitate
      In stoc

    HP Aruba 3810M Switch Series compatible Double Fiber 10G SFP+Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.25-10.31 Gbps, Max. 300m over MMF

    Detalii produs

    Edge
    10G-SFP-300V2-AU

    Date

    Garantie
    999

    Comparare rapida

    Produs
    Tp-link poe+ injector tl-poe160s standarde si protocoale: ieee802.3i ieee802.3u ieee802.3ab ieee802.3af ieee802.3at interfata: 1 Modul tp-link mini-gbic sfp to 1000basebx-u bi-di wdm tx: 1310nm rx: 1550nm 10km single mode
    Disponibiliate
    In stoc
    In stoc
    Pret
    105,91 lei
    94,01 lei
    Descriere
    TP-Link, PoE+ Injector, TL-POE160S, Standarde si protocoale: IEEE802.3i, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3af, IEEE802.3at, interfata: 1 10/100/1000Mbps RJ45 data-in port, 1 10/100/1000Mbps Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm, 10km, Single Mode, LC. Se foloseste in pereche
    Garantie
    60 24
    Switch-cm-type
    Sfp
    Interfata
    Rj-45 Other