Zyxel sfp-sx-d 1g sfp lc sx...

Zyxel sfp-sx-d 1g sfp lc sx multi-mode transceiver 850nm 550m range

91-010-204001B
Stoc epuizat
542,19 lei
cu TVA
Zyxel SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m range

Zyxel SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m range
Garantie
60
Switch-cm-type
Sfp
Zyxel
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

Vizitand acest site sunteti de acord cu politica de cookies.