Aruba 100m sfp lc fx 2km mmf transceiver

Aruba 100m sfp lc fx 2km mmf transceiver

J9054D
Stoc epuizat
779,12 lei
cu TVA
Aruba 100m SFP LC FX 2KM MMF Transceiver

Aruba 100m SFP LC FX 2KM MMF Transceiver
Garantie
999
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

Vizitand acest site sunteti de acord cu politica de cookies.