Modul allied telesis transceiver sfp...

Modul allied telesis transceiver sfp 1 port lc multi-mode 1310nm 2km hot-swap 5 ani garantie

AT-SPEX
Stoc epuizat
419,69 lei
cu TVA
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 1310nm, 2km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 1310nm, 2km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line
Garantie
24
Switch-cm-type
Sfp
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

Vizitand acest site sunteti de acord cu politica de cookies.